תלמידות כתה ח' והוריהן

שלום רב!

להלן תהליך הקבלה לאולפנת רעיה לקראת שנה"ל תשע"ח.

בהנהלת החמ"ד הוחלט שתהליך הקליטה והמיון לאולפנות ולישיבות בכתות ח' יעברו תהליך אחיד, ובכללם – התלמידות המעוניינות ללמוד באולפנת רעיה בבית אל.

לכן:


א.ימי הכרות  רישום ופרטים באתר הרישום של האולפנא.
ימי ההכרות יתקיימו ביום רביעי ו' בטבת לירושלים והסביבה וביום חמישי ז' בטבת לתלמידות בית אל וגב ההר (ישובי בנימין והשומרון).


ב.הרישום לאולפנות ארציות: באמצעות אתר האינטרנט של החמ"ד https://secure.tik-tak.co.il/hemed/input.aspx, עפ"י הנחיות שיתקבלו ממשרד החינוך בין התאריכים י"א בטבת - ו' בשבט תשע"ז.

ג.ראיונות ומבחן ביהדות: תלמידות אשר יציינו בטופס הרישום את אולפנת רעיה כאולפנא שהן מעוניינות ללמוד בה, ירשמו דרך אתר האולפנא, לראיון אישי וקבוצתי עם הצוות החינוכי. באחד הימים החל מב' בשבט תשע"ז.
לראיון יש להגיע עם:

1.תעודות של כתה ז' ומחצית ראשונה של כתה ח'.

2.דמי רישום לאולפנא – 60 ₪.

3. 2 תמונות פספורט

4. צילום ת.ז. + ספח של ההורים.

5. טופס רישום שימולא על ידי אחד ההורים. יש להוריד את הטופס מאתר הרישום של האולפנא. (לחצו להורדת הטופס)

6. להרשמה לראיון יש להכנס לאתר הרישום . (לחצו להרשמה) החל מתאריך י"א בטבת ועד ו' בשבט תשע"ז.


ד.קבלת תשובות: ההודעה על קבלת התלמידה או אי קבלתה לאולפנא תמסר לתלמידה ובמכתב אישי בדוא"ל החל מאריך משוער: כ"ז בשבט תשע"ז .

ה.רישום סופי לאולפנא: תלמידה שהתקבלה תצטרך להחליט אם בדעתה ללמוד באולפנת רעיה ולציין זאת באתר האינטרנט של משרד החינוך תוך שבוע ימים, וכן תצטרך לשלם מקדמה ע"ס 1,000 ₪ לאולפנת רעיה על מנת להבטיח את מקומה לשנת הלימודים הבאה.

​ו.דרכי הגעה לאולפנא:  קו 140 ו 141  של אגד תעבורה ,מגשר המיתרים.  על מנת לקבל פרטים על לוח הזמנים ניתן להכנס לאתר של אגד תעבורה או להתעדכן ב  *3133.


 
 
טלפון  02-9974159     

דוא"ל   raayaul@gmail.com        

כתובת   בית אל